Czym w praktyce jest olej rso

CBD

Dzisiaj oleje pochodzące bezpośrednio z marihuany, są w stanie w pozytywny sposób oddziaływać na nasze zdrowie. Mówimy tu przede wszystkim o możliwości kompleksowego leczenia, co w praktyce jest czymś zupełnie nowym, z czym nie spotkaliśmy się wcześniej. Warto zaznaczyć, że tak zwane łzy feniksa czy też częściej spotykana substancja pod nazwą olej rso nie jest nawet w połowie podobna do olejku konopnego. Olej RSO nie jest dozwolony przez Polskie prawo z wyjątkiem dokonywania zakupów na receptę.

Silny specyfik działa

Warto zauważyć, że dzisiaj ta nowoczesna metoda pozyskiwana oleju, stała się bardziej rozpoznawalna przez Ricka Simpsona, który tak w praktyce opracował wspomnianą metodę. Warto zauważyć, że tego typu substancja pozwala leczyć zaawansowanego glejaka czy też zmniejsza liczbę występujących stanów padaczkowych. Mówimy tu więc o odpowiednim wsparciu na bardzo poważne choroby, których nie sposób zwalczyć przy użyciu standardowej farmakologii. To właśnie dlatego takie rozwiązania w pełni bezpieczne dla naszego organizmu są w stanie przemówić lepiej, niż chemiczne leki, które powodują wiele skutków ubocznych. Warto zauważyć, że nazwa tej substancji wzięła się właśnie od osoby, która opracowała metodę. W tym wszystkim jednak mamy do czynienia z bardzo dużą ilością substancji THC, która jest tutaj w 15-20% całością tego produktu. Produkty z wysoką zawartością THC można kupić tylko i wyłącznie na receptę w aptece a nie w sklepie. W sklepach można kupić tylko produkty z minimalną zawartością THC < 0,2%. W porównaniu do tradycyjnej konopi ilość tamtej substancji wynosi zaledwie 20%, ale zazwyczaj w samym produkcie, mamy do czynienia jeszcze z niższym stężeniem. Tak więc wspomniane olejki są o wiele lepszym i skuteczniejszym rozwiązaniem medycznym.

Skuteczne i bezpieczne działanie

Mówimy tu w końcu o niczym innym jak o marihuanie medycznej, która dzisiaj jest w pełni legalnie dostępna w aptekach i wybranych sklepach. Trzeba zauważyć, że wiele się zmieniło i dawka takiego leku, faktycznie może dzisiaj uratować ludzkie życie. Wspomniany olej jest odpowiednio pozyskiwany, a następnie wykorzystywany w małych dawkach, co w zupełności wystarcza, dając nam skuteczne działanie, a jednocześnie nie ma ryzyka uzależnienia pacjenta od tego typu substancji.